Cookie beleid sv Groen Wit '62

De website van sv Groen Wit '62 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
08 sep 21.15 Groen Wit 3 (zaal) SC Nowruz 11 (zaal) be 5-3
15 sep 20.45 VIOS V. 1 (zaal) Groen Wit 3 (zaal) co 4-8
22 sep 20.30 Groen Wit 3 (zaal) ATIK 10 (zaal) co 13-6
25 sep 21.30 Groen Wit 3 (zaal) FC Sedap 2 (zaal) co 1-2
06 okt 18.30 Groen Wit 3 (zaal) SC Nowruz 3 (zaal) be 3-7
20 okt 20.30 SP Teuge 4 (zaal) Groen Wit 3 (zaal) co 5-5
27 okt 20.30 Groen Wit 3 (zaal) Voorst 2 (zaal) co 15-2
01 nov 20.30 ATIK 16 (zaal) Groen Wit 3 (zaal) co 6-11
10 nov 22.30 Groen Wit 3 (zaal) SP Teuge 5 (zaal) co 13-3
17 nov 21.00 Voorwaarts Twello 2/ ADAS Groep (zaal) Groen Wit 3 (zaal) co 3-5
24 nov 22.30 Andarinyo 8 (zaal) Groen Wit 3 (zaal) co 3-12
08 dec 21.30 Groen Wit 3 (zaal) SC Klarenbeek 1 (zaal) co 6-2
12 jan 20.00 Voorst 2 (zaal) Groen Wit 3 (zaal) co 3-22
19 jan 20.45 FC Sedap 3 (zaal) Groen Wit 3 (zaal) co 1-4
26 jan 19.30 SV Twello 4 (zaal) Groen Wit 3 (zaal) co 1-14
02 feb 22.00 Groen Wit 3 (zaal) Andarinyo 7 (zaal) co 16-1
16 feb 20.45 FC Sedap 2 (zaal) Groen Wit 3 (zaal) co 4-2
23 feb 22.30 ATIK 10 (zaal) Groen Wit 3 (zaal) co 5-16
08 mrt 19.30 Groen Wit 3 (zaal) SP Teuge 4 (zaal) co 4-9
22 mrt 20.30 Groen Wit 3 (zaal) VIOS V. 1 (zaal) co 1-1
22 mrt 20.30 Groen Wit 3 (zaal) VIOS V. 1 (zaal) co 8-3
05 apr 22.30 Groen Wit 3 (zaal) Andarinyo 8 (zaal) co 6-4
12 apr 18.30 SP Teuge 5 (zaal) Groen Wit 3 (zaal) co 2-14
19 apr 22.30 Groen Wit 3 (zaal) Voorwaarts Twello 2/ ADAS Groep (zaal) co 13-4
26 apr 19.30 Groen Wit 3 (zaal) ATIK 16 (zaal) co 3-0
03 mei 20.00 SC Klarenbeek 1 (zaal) Groen Wit 3 (zaal) co 2-11
10 mei 18.30 Groen Wit 3 (zaal) FC Sedap 3 (zaal) co 12-4
17 mei 19.30 Andarinyo 7 (zaal) Groen Wit 3 (zaal) co 6-17
24 mei 20.30 Groen Wit 3 (zaal) SV Twello 4 (zaal) co 17-2
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!