Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
26 sep 14:30 Groen Wit 1 (zon) Apeldoornse Boys 1 (zon)
24 sep 20:00 Robur et Velocitas 35+2 Groen Wit 35+1
24 sep 21:30 Groen Wit 35+1 csv Apeldoorn 35+1
24 sep 21:00 WSV 35+1 Groen Wit 35+1
24 sep 20:30 Groen Wit 35+1 csv Apeldoorn 35+2
25 sep 15:00 Groen Wit 45+1 Oranje Blauw 45+1
26 sep 11:00 Groen Wit 2 (zon) Rohda Raalte 3 (zon)
25 sep 15:00 Apeldoornse Boys 2 Groen Wit 2
25 sep 15:00 Groen Wit 45+2 Redichem 45+1
25 sep 15:00 Spcl. Brummen 3 Groen Wit 3
26 sep 9:30 ABS 3 (zon) Groen Wit 3 (zon)
25 sep 15:00 Groen Wit 4 WSV 2
25 sep 15:00 SP Teuge 5 Groen Wit 5
25 sep 15:00 Groen Wit 7 csv Apeldoorn 13
25 sep 13:00 Groen Wit 8 csv Apeldoorn 8
25 sep 12:45 Groen Wit 9 Helios 5
25 sep 12:30 Zeewolde JO19-1 Groen Wit JO19-1
25 sep 13:00 Groen Wit JO17-1 VVO JO17-1
25 sep 13:00 WSV JO17-3JM Groen Wit JO17-3JM
25 sep 10:45 Groen Wit JO17-4 SP Lochem JO17-4
25 sep 11:00 Groen Wit JO17-5 AZC JO17-2JM
25 sep 11:00 Groen Wit JO15-1 Helios JO15-1
25 sep 11:45 Robur et Velocitas JO15-2 Groen Wit JO15-2
23 sep 19:00 Dierense Boys JO15-1 Groen Wit JO15-3
25 sep 13:00 Colmschate '33 JO15-3 Groen Wit JO15-3
25 sep 12:00 Go Ahead Deventer JO15-2 Groen Wit JO15-4
25 sep 11:15 Groen Wit JO13-1 Go Ahead Deventer JO13-1
25 sep 9:30 Groen Wit JO13-2 SC Klarenbeek JO13-1JM
25 sep 11:00 Colmschate '33 JO13-5 Groen Wit JO13-3JM
25 sep 9:45 Groen Wit JO12-1 Robur et Velocitas JO12-2
25 sep 10:15 Albatross JO12-1 Groen Wit JO12-2
25 sep 9:45 Groen Wit JO12-3 Orderbos JO12-2JM
25 sep 8:30 csv Apeldoorn JO11-1 Groen Wit JO11-1
25 sep 8:30 Groen Wit JO11-2 csv Apeldoorn JO11-3
25 sep 8:30 csv Apeldoorn JO11-6 Groen Wit JO11-3
25 sep 9:45 Groen Wit JO10-1 csv Apeldoorn JO10-1
25 sep 9:30 SV Twello JO10-1 Groen Wit JO10-2
25 sep 9:45 Groen Wit JO10-3 Apeldoornse Boys JO10-1
25 sep 8:30 Groen Wit JO10-4 ZVV '56 JO10-2
25 sep 8:30 Groen Wit JO9-2 Robur et Velocitas JO9-2
25 sep 9:45 Groen Wit JO9-3 VIOS V. JO9-1
25 sep 8:45 Victoria Boys JO9-2 Groen Wit JO9-4
25 sep 9:45 Groen Wit JO9-5 Apeldoornse Boys JO9-2
25 sep 9:00 AGOVV JO8-1 Groen Wit JO8-1
25 sep 10:00 csv Apeldoorn JO8-2 Groen Wit JO8-2
25 sep 8:30 FC RDC JO8-1 Groen Wit JO8-3
25 sep 10:30 FC Zutphen MO15-1 Groen Wit MO15-1
24 sep 20:00 Victoria Boys VR30+1 Groen Wit VR30+1
24 sep 20:30 Groen Wit VR30+1 Oene VR30+1
24 sep 19:30 Groen Wit VR30+1 SVO Deventer'21 VR30+1
25 sep 8:30 Groen Wit World Cup
25 sep 13:00 Groen Wit JO17M-1 Training
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!